Україна нанесла більше 30 ударів і зіграла внічию у товариському матчі з Болгарією УАФ

Перша поразка Олександра Петракова у якості в.о. головного тренера збірної України.

Збірна України зіграла внічию у товариському матчі проти Болгарії. Матч у Одесі закінчився для української збірної з рахунком 1:1.

Матч проти Болгарії став заключним домашнім для України у 2021 році. Після нього українці зіграють лише проти Боснії та Герцеговини - вирішальний поєдинок у відборі на чемпіонат світу-2022.

На матч проти болгарської збірної в.о. тренера уперше використав зі старту схему із чотирма захисниками. А також випустив у стартовому складі Артема Довбика та Руслана Маліновського.

З перших же хвилин Україна пішла активно на ворота Болгарії. Вже на першій хвилині українці могли вийти вперед: простріл Ярмоленка не реалізував Олександр Зінченко, пробивши від газону у перекладину.

На 14-й хвилині Україна забила гол з офсайду - Артем Довбик у момент удару опинився поза грою. І продовжувала атакувати ворота болгарської збірної.

Проте відкрити рахунок вдалося саме болгарів. На 35-й хвилині Матвієнко невдало вибив м'яча після своїх воріт, Тимчик програв боротьбу форварду Болгарії Кірілову, після чого той пробив повз Георгія Бущана.

До перерви українці мали ще три моменти, щоб забити, але не реалізували жоден з них. На перерву Україна пішла з 18 ударами, але без голів.

У другому таймі ситуація не змінилася: Україна продовжила домінувати, створила кілька моментів. На початку другого тайму Зінченко влучив у штангу, а Ярмоленко двічі забив, але його голи були скасовані через офсайд.

Однак Україні вдалося уникнути поразки. На 80-й хвилині дальнім ударом відзначився Тарас Степаненко.

Загалом за матч Україна завдала 35 ударів. Але змогла забити лише один гол.

Товариський матч

Україна - Болгарія 1:1

Голи: Степаненко, 80 - Кірілов, 35

• Вівторок, 16 листопада. Матч Боснія і Герцеговина - Україна у відборі на чемпіонат світу-2022.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів