Понад 100 ліжок для хворих на COVID відкрили в Ужгородській та Іршавській райлікарнях

Понад 100 ліжок для хворих на COVID відкрили в Ужгородській та Іршавській райлікарнях

Понад 100 ліжок для хворих на COVID відкрили в Ужгородській та Іршавській райлікарнях
Суспільне Закарпаття

У двох лікарнях Закарпаття 9 листопада розгорнули ковідні відділення. Про це Суспільному розповів директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний. Відкривши відділення, вдалося зменшити показник завантаженості ліжок до 62%. На сьогодні в області хворих із коронавірусом приймають у 15-ти медзакладах, для пацієнтів у них є 1630 місць.

Розгорнули ковідне відділення з 70 ліжок, 6 із яких — реанімаційні, в Іршавській райлікарні. Інформацію Суспільному 9 листопада підтвердив директор закладу Сергій Караслай. Каже: там переоблаштували інфекційне і терапевтичне відділення. За потреби можуть розгорнути ще 50 ліжок із відділень неврології та кардіології.

"Сьогодні у нас уже є хворі, яких ми взяли з колишнього Іршавського району, — розповів лікар. — У нас є у достатній кількості концентратори. Ще з минулої хвилі у нас було понад 100 концентраторів, усі вони робочі. У нас є 20 централізованих генераторів і плюс 50 балонів на кисень в реанімації підведено. З медперсоналом проблем нема. У нас є ті штатні одиниці, які є в терапії і інфекції. Достатньо для обслуговування тієї кількості хворих. Вони всі навчені методам, як вести хворого ковідного, як робити з концентраторами, як вимірювати сатурацію".

Читайте також: "Дихаєш, а кисень не потрапляє. Це катастрофа". Фоторепортаж з ковідної лікарні

Ще одне відділення розгорнули в Ужгородській міській клінічній лікарні. Директор Іван Курах розповів: пацієнтів приймають на другому і третьому поверхах у відділеннях терапії і неврології, які облаштували для інфікованих коронавірусом.

"Відкрили 2 відділення на 75 ліжок із операційним блоком 7 ліжок, — розповів Іван Курах. — Ми — ургентна лікарня, ми повинні мати біля себе вільні ліжка, бо дуже багато хворих завозять — вкрай важких. Його обстежують, а в нього важкий ковід. І ми зразу їх будемо переводити у ковідні відділення".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок