У Черкаській ОДА розповіли, чи є у них відсторонені працівники

У Черкаській ОДА розповіли, чи є у них відсторонені працівники

Станом на 9 листопада в Черкаській обласній державній адміністрації вакциновані майже 95% працівників. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі ОДА.

За її словами, наразі вакциновані 94,48% працівників установи.

Ще трьох відсторонили від роботи, четверо мають протипоказання до вакцинації, двоє перебувають на лікарняному. Ще 14 працівників облдержадміністрації наразі у відпустках.

Період відсторонення від роботи держслужбовцям, як і освітянам, не оплачується.

Що відомо

  • 8 листопада набрало чинності рішення про обов'язкову вакцинацію представників окремих професій — співробітників центральних органів влади, державних адміністрацій та освітян. Невакцинованих працівників у МОЗ обіцяють відсторонити від роботи.
  • Понад пів тисячі працівників закладів освіти Черкащини відсторонили від роботи через відсутність сертифікату про вакцинацію від коронавірусу.
  • Українцям, яких усунуть від роботи за відмову від вакцинації проти коронавірусу, не надаватимуть допомогу за лікарняними листками.
  • Профспілка закликала відкласти відсторонення освітян від роботи через відсутність СОVID-вакцинації.
  • Перш ніж відсторонити невакцинованого від коронавірусу працівника від роботи, працедавець має письмово зафіксувати факт відмови працівника від щеплення. Про це розповів в.о. Голови Державної служби з питань праці Ігор Дегнера.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок