У місті в Хмельницькій області безпритульні собаки покусали жінку

У місті в Хмельницькій області безпритульні собаки покусали жінку

У місті в Хмельницькій області безпритульні собаки покусали жінку
фото: Суспільне Донбас

У місті Шепетівка Хмельницької області безпритульні собаки покусали жінку. Інцидент трапився у центрі міста. Про це у со­ці­аль­ній ме­ре­жі Фей­сбук на­пи­са­ла На­дія Ка­чо­ровсь­ка, де­пу­тат­ка Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди та ди­рек­торка НВК № 2.

"Сьогод­ні бі­ля ма­га­зи­ну зграя со­бак на­па­ла на пра­ців­ни­цю шко­ли. Жін­ка з силь­ни­ми уку­са­ми бу­ла дос­тавле­на у від­ді­лен­ня не­від­клад­ної до­по­мо­ги лі­кар­ні, де їй бу­ла на­да­на ква­лі­фі­ко­ва­на до­по­мо­га. Я схвильова­на тим, що без­при­туль­них со­бак у міс­ті ду­же ба­га­то, а кру­гом хо­дять не тіль­ки до­рос­лі, а й ді­ти. Хто за­хис­тить ді­тей, на яких мо­же на­пас­ти та­ка зграя? Чи ми че­ка­ємо ве­ли­кої бі­ди, а то­ді", - написала Надія Качоровська.

У місті в Хмельницькій області безпритульні собаки покусали жінку. Фото: Фейсбук
У місті в Хмельницькій області безпритульні собаки покусали жінку. Фото: Фейсбук. Фото: Фейсбук

Як прокоментував виданню "День за днем" го­лов­ний ра­бі­олог Ше­пе­тівсь­ко­го району Ана­то­лій Ні­кі­тін, Жін­ка от­ри­ма­ла уш­коджен­ня лег­ко­го сту­пе­ня важ­кості. Те­пер їй пот­рібно от­ри­ма­ти пов­ний курс ан­ти­ра­біч­них щеп­лень.

Читайте також

Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди