588 тисяч хмельничан та жителів області вакцинувалися від СOVID-19

588 тисяч хмельничан та жителів області вакцинувалися від СOVID-19

588 тисяч хмельничан та жителів області вакцинувалися від СOVID-19
Фото: Суспільне Поділля

588 тисяч хмельничан та жителів області вакцинувалися від СOVID-19 станом на 8 листопада. Про це розповів директор Департаменту охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Завроцький.

За його словами, з них 230 тисяч отримали дві дози вакцини.

"У нас всі хворі, які в реанімаційних відділеннях - це ті, які не пройшли вакцинацію. Майже 94% хворих, які на сьогоднішній день лікуються в медичних закладах охорони здоров’я, не вакциновані", - каже чиновник.

За словами Олександра Завроцького, 6 % хворих на СOVID-19, які отримали одне або два щеплення, хворіють у легкій формі або середнього ступеня важкості. Посадовець додає: в області вистачає вакцин.

"Станом на 8 листопада в нас доступні всі вакцини: AstraZeneca, Pfizer, Coronavac. У нас щеплено майже 40 тисяч AstraZeneca, 47 тисяч Coronavac. Ми отримали на вихідні дні 23400 доз Pfizer і очікуємо ще протягом доби ще 6 тисяч доз Pfizer", - каже Олександр Завроцький.

Додає: в області діє 11 центрів вакцинації, які працюють з 9 до 15 години. Три в місті Хмельницькому, три - в місті Шепетівка, два - в Старокостянтинові, по одному - в Кам’янці-Подільському, Волочиську і Красилові. Працює 103 пункти щеплення та 64 мобільні бригади.

На початок