Медалістка Токіо-2020 оновила рекорд США у марафоні зі зламаними ребрами: як їй це вдалося

Медалістка Токіо-2020 оновила рекорд США у марафоні зі зламаними ребрами: як їй це вдалося

Медалістка Токіо-2020 оновила рекорд США у марафоні зі зламаними ребрами: як їй це вдалося
AP

Моллі Сайдл не лише пробігла дистанцію із травмою, але й зробила це краще будь-якої іншої американки.

27-річна американка Моллі Сайдл влітку 2021-го стала медалісткою літніх Олімпійських Ігор у Токіо. Марафон, у якому спеціалізується бігунка, вона пробігла з часом 2:27:46 годин, ставши бронзовою призеркою Олімпіади.

Після Олімпіади-2020 Сайдл вирішила не брати паузу та продовжити виступи. У вересні вона посіла сьоме місце у напівмарафоні у Великій Британії. А на початку листопада мала виступити у Нью-Йорку на марафонській дистанції - другій для неї у 2021 році після Ігор у Токіо.

Здобути перемогу на марафоні у Нью-Йорку Сайдл не змогла, зупинившись у кроці від подіуму - четверте місце. Проте цей забіг уже увійшов в історію США, причому із врахуванням умов, за яких бігла американка.

Читайте також: Ефіопська бігунка Летесенбет Гідей оновила світовий рекорд із півмарафону

Що сталося?

На фініші Сайдл показала час 2:24:42 хвилини, що стало новим рекордом США у марафоні. Попередній національний рекорд, що тримався упродовж 13 років (2:25:53 годин), бігунка покращила більш, ніж на хвилину.

Проте після забігу американська бігунка повідомила, що була змушена брати участь із серйозним болем у ребрах. І навіть хотіла знятися зі змагань.

"Почало боліти пізніше під час забігу, дуже сильно. Але я не відчувала, що це якось перешкоджає моєму бігу чи щось інше. Я виклалася з усіх сил. Гадаю, що це найскладніша ситуація, у якій я перебувала".

Травму ребер Сайдл зазнала ще за місяць перед забігом. Спортсменка визнала, що готуватися до забігу в таких умовах було важко, хоча вже сам забіг склався для неї простіше.

"Звісно, зламані ребра вплинули на тренування, але із забігом можна було впоратися. З цим мало що можна зробити. На щастя, це трапилося достатньо давно перед забігом - аж місяць тому. Тому це дало мені час відновитися".

Перемогу у забігу здобула чемпіонка Токіо-2020 Перес Джепчірчір. На фініші вона показала час 2:22:39 годин.

Хто така Моллі Сайдл

  • 27-річна американська бігунка, бронзова призерка Олімпіади-2020.
  • Результат у Токіо-2020 - найкращий для Сайдл у кар'єрі. До цього вона жодного разу не посідала місце на подіумі на чемпіонатах світу.
  • У 2021 році Сайдл виграла два напівмарафони в Лас-Вегасі та Атланті.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022