У Саудівській Аравії відкрився перший у світі музей у літаку

У Саудівській Аравії відкрився перший у світі музей у літаку

У Саудівській Аравії відкрився перший у світі музей у літаку

У першому у світі "летючому музеї" розміщена експозиція з археологічних знахідок. Відвідувачі зможуть подивитися на виставку під час польоту до стародавнього поселення неподалік Медіни — Аль-Улу, повідомляє The Business Standard.

Виставка складатиметься з реплік артефактів, які були зібрані в Аль-Улі під час археологічних розкопок. Відвідувачі-пасажири також зможуть переглянути документальний фільм Discovery Channel під назвою "Архітектори Стародавньої Аравії".

Ребекка Фут, директорка археології та дослідження культурної спадщини, коментуватиме документальний фільм під час подорожі та розкаже пасажирам історію артефактів, представлених у музеї:

"В Аль-Улі ведуть роботи місцеві та міжнародні археологи, але ми тільки починаємо розуміти складну природу минулого Аль-Ули. Аль-Ула є прихованою перлиною на Аравійському півострові, і ми повільно відкриваємо її таємниці. Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися додатковою інформацією про нашу роботу з пасажирами "Музею в небі", — поділилася Ребекка Фут.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант