"Період у "Шахтарі" підійшов до кінця". Бразилець Дентіньйо покинув донецький клуб після 10 років ФК "Шахтар"

Дентіньйо перебував на контракті у "Шахтарі" з 2011-го, але так і не став гравцем основи.

Бразильський форвард Дентіньйо повідомив, що не продовжуватиме контракт із "Шахтарем" та покидає донецький клуб.

Дентіньйо взяв участь в останньому поєдинку "Шахтаря" проти "Колоса" у чемпіонаті України. "Гірники" перемогли ковалівську команду 3:1, завдяки чому зрівнялися за очками з "Динамо" та очолили УПЛ.

Нападник "Шахтаря" перед матчем виклав у сторіз на своїй сторінці в Instagram фото, у якому натякнув, що це його остання гра за донецьку команду. А згодом підтвердив цю інформацію у коментарі порталу Footboom.

"Так, це правда, мій період у "Шахтарі" підійшов до кінця. Сьогодні [проти "Колоса"] я зіграв останню гру у футболці донецького клубу", - сказав Дентіньйо.

Оновлено. "Шахтар" підтвердив про припинення співпраці із Дентіньйо.

8 листопада 2016 року Дентіньйо підписав 5-річний контракт із "Шахтарем". Враховуючи, що матч бразильця проти "Колоса" став для нього останнім, термін угоди включав дату підписання нового контракту і не був розрахований до кінця календарного року.

Дентіньйо став гравцем "Шахтаря" у середині 2011-го, провівши у клубі більше десяти років. При цьому 2013 рік бразильський футболіст відіграв у оренді за турецький "Бешикташ".

Загалом за "Шахтар" Дентіньйо відіграв 195 матчів у всіх турнірах, у яких забив 29 голів. При цьому в основі донецької команди бразильський футболіст провів лише 73 поєдинки.

• Трансфер Дентіньйо обійшовшся "Шахтарю" у 7.5 мільйони євро - саме цю суму донецький клуб заплатив бразильському "Корінтіансу".
  • Дентіньйо - другий бразилець, що покидає "Шахтар" у 2021 році. У квітні донецький клуб покинув Тайсон - його контракт із "Гірниками" також підійшов до завершення.
  • У сезоні 2021/22 Дентіньйо провів за "Шахтар" сім матчів у всіх турнірах, забивши два м'ячі.

• Команди української Прем'єр-ліги пішли на паузу, пов'язану із матчами збірних. Повернеться з неї "Шахтар" у суботу, 20 листопада, матчем проти "Руха".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів