Саакашвілі відмовився приймати добавки після публікації відео, на якому він начебто їсть

Саакашвілі відмовився приймати добавки після публікації відео, на якому він начебто їсть

Саакашвілі відмовився приймати добавки після публікації відео, на якому він начебто їсть
. Скрін з відео

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі назвав "абсурдним" відео, яке оприлюднило Міністерство юстиції країни. На ньому політик начебто їсть під час оголошеного ним голодування у в'язниці.

Про це Саакашвілі повідомив у Facebook.

Він пояснив, що в медичному кабінеті приймають ліки "в різних формах" — таблеток та рідин, а їсти дозволено тільки в камерах.

"Я неодноразово казав, що отримую добавки з мінералами та мікроелементами, прописані лікарями в медичному центрі, які необхідні для зниження ваги, пульсу, частоти сердечних скорочень і підтримання мінімального рівня глюкози. У медкабінет їсти ніхто не ходить, там лікуються пацієнти", — написав політик.

Саакашвілі наголосив, що "не порушував норм голодування", і те, що він отримував на прийомі у лікаря, "не є харчуванням". На його думку, це відео є "абсурдним" та ображає медиків, які ним опікуються. Він додав, що не відмовиться від своїх намірів стосовно продовження голодування.

"У світлі всього вищесказаного, я більше не буду приймати будь-які добавки з ранку суботи, на що я дав свою письмову згоду. Тепер мій стан погіршується з кожним днем ​​і, ймовірно, все буде розвиватися ще швидше. Проте моя віра, віра в перемогу і свободу невичерпні", — заявив Саакашвілі.

Експрезидент також подякував своїм прихильникам, які 6 листопада влаштували акцію протесту під будівлею в'язниці в Руставі, де він перебуває.

Напередодні, 6 листопада, спеціальна пенітенціарна служба Мін'юсту Грузії опублікувала відео, на якому Саакашвілі щось їсть. На ролику видно, що політик перебуває у медпункті в'язниці в оточенні лікарів.

Що відомо

  • Міністерство юстиції Грузії рекомендувало проводити судові засідання у справі колишнього президента країни Міхеїла Саакашвілі безпосередньо у в’язниці міста Руставі.
  • Служба державної безпеки (СДБ) Грузії звинуватила експрезидента країни Міхеїла Саакашвілі у тому, що він начебто координує з в'язниці дії, спрямовані на насильницьке повалення влади.
  • Уповноважена з прав людини Людмила Денісова заявила, що грузинська влада порушує права ув'язненого експрезидента країни та громадянина України Міхеіла Саакашвілі на захист у суді, зв'язок із зовнішнім світом та віросповідання.
  • 1 жовтня, напередодні виборів у Грузії до органів місцевого самоврядування, в яких брала участь і партія експрезидента "Єдиний національний рух", Саакашвілі написав у Facebook, що перебуває в Грузії. Увечері того ж дня стало відомо, що експрезидента заарештували у Тбілісі за незаконний перетин грузинського кордону. Після цього політик оголосив голодування.
  • Міхеїл Саакашвілі був президентом Грузії у 2004-2013 роках. У 2013 році він виїхав із країни. У Грузії проти нього порушені кримінальні справи, зокрема, заочно засуджено до ув'язнення. 2015 року Саакашвілі отримав українське громадянство і став головою Одеської обласної держадміністрації. Восени 2016 року він пішов у відставку, а у липні 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ про припинення громадянства України Міхеїла Саакашвілі. У травні 2019 року новообраний президент Володимир Зеленський повернув Саакашвілі українське громадянство. Нині Саакашвілі очолює Виконавчий комітет Національної ради реформ України.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок