Франківський "Ураган" у Харкові обіграв місцевий "Моноліт-Viva Cup"

Франківський "Ураган" у Харкові обіграв місцевий "Моноліт-Viva Cup" ФК "Ураган"

Футзальний клуб з Івано-Франківська "Ураган" з рахунком 2:1 переміг команду "Моноліт-Viva Cup". Матч 6 листопада зіграли у Харкові, інформує кореспондент Суспільного.

Відкрили рахунок господарі поля. Після розіграшу кутового удару відзначився Владислав Моспан. Він перебував один у карному майданчику в оточенні захисників "Урагану", але зміг замкнути передачу партнера — 1:0.

Франківці зрівняли рахунок за дві хвилини до кінця першого тайму. "Дракони" розіграли швидку комбінацію на половині поля суперника, вивівши на ударну позицію Миколу Грицину. Він влучно пробив у ворота — 1:1.

Вже на першій хвилині другого тайму Микола Грицина вивів франківців уперед. Він перехопив м'яч у центрі поля і двічі пробив по воротах. Якщо з першим ударом голкіпер впорався, то другий видався результативним — 2:1.

Харків'яни намагалися зрівняти рахунок, проте забити не вдалося. "Ураган" здобув у цьому матчі три очки. Команда перебуває на третій сходинці турнірної таблиці Екстра-ліги України з футзалу.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!