"Суми" святкували перемогу у Львові у матчі чемпіонату України з футзалу

Друге коло чемпіонату України з футзалу стартувало трьома поєдинками. Сумчани з академії футзалу футзального клубу "Суми" на виїзді зустрілись з львівською "Енергією".

Львів’яни відкрили рахунок на другій хвилині гри. В середині першого тайму Василь Кефа зрівняв рахунок, а Дмитро Ігумнов вивів сумчан уперед. На 15 хвилині гри Тарас Кузь робить рахунок 2:2. На перерву сумчани пішли ведучи у рахунку – на останній хвилині тайму відзначився Олександр Сметаненко. У середині другого тайму Едуард Нагорній забив четвертий гол у ворота "Енергії". Львів’яни відповіли на це голом Віталія Ковальчука. П’ятий гол "енергетикам" забив на 35 хвилині гри. У підсумку перемогу з рахунком 5:3 святкували сумчани.

У іншому матчі туру київський "ХІТ" Олександра Сіріцького з Шостки та Олександра Ліфера з Бурині переміг рівненський "Кардинал-Рівнестандарт" з рахунком 6:2.

У Хмельницькому місцевий "Сокіл" приймав херсонський "Продексім" лебединця Миколи Білоцерківця. Перемогу у матчі з рахунком 6:3 святкувала команда лебединця. Два голи забив у ворота "Сокола" Білоцерківець.

Тур завершиться 6 листопада матчем між харківським "Viva Cup" та івано-франківським "Ураганом" сумчанина Артема Фаренюка.