Команда ЛНЗ Черкаси перемогла АФСК Київ у виїзному матчі

Команда ЛНЗ Черкаси перемогла АФСК Київ у виїзному матчі Псресслужба ЛНЗ

Команда футбольного клубу "ЛНЗ" у виїзному матчі здолала "АФСК Київ" з рахунком 2:0. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі ФК "ЛНЗ".

Матч 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги відбувся 6-го листопада на стадіоні "Лівий Берег". Перший матч у Другому колі команда зіграла з молодим колективом з Києва – "АФСК".

Перший гол від "ЛНЗ" на 35 хвилині забив Денис Долинський. На 41 хвилині матчу гол у ворота київських суперників забив Ярослав Галенко.

Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь черкащан.

• Попередній матч черкащани зіграли 1-го листопада з "Лівим Берегом". Команда "ЛНЗ" перемогла з рахунком 2:1.
  • Команда "ЛНЗ" через коронавірус в більшості гравців команди пропустили матчі з МСК "Дніпро" та вінницькою "Нивою".
  • Нині команда на п'ятому місці в турнірній таблиці.