Черкаський "ЛНЗ" в домашньому матчі переміг київський "Лівий Берег"

Черкаський "ЛНЗ" в домашньому матчі переміг київський "Лівий Берег" ЛНЗ

Команда футбольного клубу "ЛНЗ" в домашньому матчі здолала "Лівий Берег" з рахунком 2:1. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі ФК "ЛНЗ".

Матч 16-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги відбувся 1-го листопада на "Черкаси-Арені".

Черкаський "ЛНЗ" в домашньому матчі перемогли київський "Лівий Берег"ЛНЗ

Перший гол від "ЛНЗ" на 11 хвилині забив Владислав Войцеховський, киянин Іван Петренко відповів голом на 13-тій хвилині.

Вирішальним у грі став гол Дениса Норенкова, забитий зі штрафного на 65 хвилині матчу.

• Кияни йдуть на першому місці в турнірній таблиці лише з одним програшем від львівських Карпат та програшем ЛНЗ.
  • Команда "ЛНЗ" через коронавірус в більшості гравців команди пропустили матчі з МСК "Дніпро" та вінницькою "Нивою". Нині вони на четвертому місці в турнірній таблиці.
  • Матч між командами у першому колі закінчився з рахунком 2:1 на користь киян.