Борчиня з Волині здобула "золото" на молодіжному чемпіонаті світу

. Фото: Асоціація спортивної боротьби

Волинянка, уродженка Іванич Анастасія Алпєєва виграла "золото" на чемпіонаті світу U23 з боротьби. Про перемогу спортсменки повідомили на сторінці Волинської школи вищої спортивної майстерності.

Фінал чемпіонату світу для української збірної відбувся ввечері 5 листопада у Сербії.

Анастасія Алпєєва змагалася у ваговій категорії 72 кілограми. У фіналі волинянка зустрілася з французькою борчинею Кендрою Дашер. Поєдинок завершився на користь Анастасії з рахунком 4:1.

Асоціація спортивної боротьби України

На шляху до першості в чемпіонаті світу волинянка також перемогла спортсменок з США, Казахстану, та Індії.

Особисті тренери дівчини – Олександр Раковський та Іван Палій. Загалом жіноча збірна України, у складі якої – дев'ять спортсменок, на чемпіонаті світу завоювала сім нагород.

• 4 листопада стало відомо, що волинянка пройшла у фінал Чемпіонату світу серед спортсменів до 23 років.
  • У лютому 2021-го борчиня Анастасія Алпєєва успішно виступила на чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок і здобула бронзову медаль.
  • У серпні цього року волинська спортсменка Анастасія Алпєєва посіла перше місце на чемпіонаті Європи серед юніорів на змаганнях у місті Дортмунді, що в Німеччині.