Україна виграла ще два "золота" в жіночій боротьбі на молодіжному чемпіонаті світу UWW

Українські борчині показали найкращий виступ в історії.

П'ятий змагальний день на чемпіонаті світу U23 з боротьби завершився для збірної України одразу трьома золотими нагородами - це найкращий виступ команди в історії.

Перше "золото" Україні принесла Аліна Акобія, яка здолала у фіналі росіянку Крістіну Міхнєву. Ця золота медаль стала першою в історії української жіночої боротьби на молодіжному чемпіонаті світу. Однак на цьому досягненні українки не зупинились.

Загалом у цей день українські борчині виступали в чотирьох "золотих" фіналах - у вазі до 57, 62, 65 і 72 кг. І в трьох із них українки змогли вибороти "золото".

Після Акобії, яка стала першою у вазі до 57 кг, на найвищу сходинку п'єдесталу змагань у сербському Белграді також піднялись Анастасія Лавренчук і Анастасія Алпєєва. Українські борчині виступали у вагових категоріях до 65 і до 72 кг відповідно.

У своїй фінальній сутичці Лавренчук "всуху" перемогла російську борчиню Дінару Саліхову - 4:0, коли Алпєєва залишила без золотої медалі француженку Кендру Дашер - 4:1.

• Фінал: Кендра Дашер (Франція) - 4:1

У "золотому" фіналі в цей змагальний день у вазі до 62 кг також боролась Катерина Зелених, однак вона виграла "срібло", програвши канадці Ані Паулі Годінес Гонсалес - 7:10. Ще одну медаль здобула Марія Винник - у ваговій категорії до 53 кг вона взяла "бронзу".

Усі медалі збірної України в жіночій боротьбі на чемпіонаті світу серед молоді-2021

• "золото": Аліна Акобія (до 57 кг), Анастасія Лавренчук (до 65 кг), Анастасія Алпєєва (до 72 кг).
  • "срібло": Катерина Зелених (до 62 кг), Соломія Винник (до 59 кг).
  • "бронза": Марія Винник (до 53 кг), Оксана Чудик (до 68 кг).

• 1-7 листопада 2021 року. Чемпіонат світу серед молоді. Белград, Сербія
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуБіатлон пряма трансляціяЗимовий спорт