Гурт KAZKA випустив новий альбом та презентував нове лого

Гурт KAZKA випустив новий альбом та презентував нове лого

Гурт KAZKA випустив новий альбом та презентував нове лого

Новий альбом гурту KAZKA має назву KAZKA SVIT, Vol.1. Він складається з відомих і невідомих до цього пісень. Гурт заявив, що платівка – їх експеримент.

"У альбомі ми пішли на музичний експеримент і зібрали саундтреки, дуети й кавери. Всі вони різні за стилістикою й меседжами. Ми зробили те, що вже давно хотіли втілити, адже в такому стрімко мінливому світі не варто обмежувати себе якимось одним музичним форматом. На обкладинці платівки вирішили використовувати наш новий логотип і емблему нашого метавсесвіту KAZKA SVIT. Для нас нова айдентика — це поєднання творчості, національного культурного коду та етнічних мотивів, закладених у нашій ДНК", - наведена у пресрелізі цитата солістки гурту Олександри Зарицької.

До альбому увійшли не лише нові пісні гурту, а й давно відомі. Особливу увагу Зарицька закцентувала на музиці до фільму "KAZKA: Таємниця Чарголосу", серіалу "Моя улюблена Страшко", фільмів "Любов і блогери" і "Чорнобиль".

До альбому також увійшла спільна робота гурту та співачки ROXLANA пісня "Не своя". Композиція є частиною проєкту Ukraine Is, який ROXOLANA присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики. Основою пісні "Не своя" стали вірші знаменитого й неординарного українського поета-футуриста Михайля Семенка, який жив у 30-ті роки XX століття.

Разом з альбомом гурт випускає власний мерч. який розробив бренд Dream Team, а також відкриває продаж квитків на концертний тур KAZKA.SVIT. Він стартує в березні 2022 року серією концертів у містах США. А потім KAZKA повернеться в Україну й покаже шоу в усіх обласних центрах країни. Кульмінацією туру стане концерт у київському Палаці спорту, який відбудеться 24 травня.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант