Ангеліна Калініна за годину перемогла британку та вийшла у півфінал турніру в Нанті AP

Сьомий півфінал українки у 2021 році.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна за годину здобула перемогу у чвертьфінальному матчі турніру, що проходить у французькому Нанті. У двох сетах украхнка впоралася з британкою Сарою Бет Грей.

Калініна проводила матч проти британської тенісистки менш, ніж за 24 години після перемоги в 1/8 фіналу над росіянкою Ерікою Андреєвою. І мала уперше зустрітитися проти британки Грей - №437 рейтингу WTA.

У разі перемоги Калініна пройшла б у півфінал турніру ITF, який би став для неї сьомим у 2021 році. І змогла впоратися із цим завданням.

У першій партії Калініна не віддала жодного гейму суперниці, здобувши перемогу в ньому за 21 хвилину. Загалом британська тенісистка змогла взяти у цій партії лише дев'ять очок.

Натомість, другий сет розпочався для Калініної протилежним чином. Вже українка поступалася британці з рахунком 0:3, причому два гейми Калініна програла на своїй подачі.

Однак уже у наступному геймі Калініна зробила перший брейк і поступово почала відіграватися. За рахунку 3:4 українці вже вдалося зрівняти рахунок, а у десятому геймі зробити третій брейк у сеті та здобути перемогу в матчі.

ITF. Нант, 1/4 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) - Сара Бет Грей (Велика Британі) 2:0 (6:0, 6:4)

Це перший півфінал для Калініної за три з половиною місяці. Востаннє вона туди проходила ще у липні в Будапешті - єдиний випадок у 2021 році, коли вона пробивалася у півфінал турніру WTA.

У чотирьох випадках, виходивши у півфінал, Калініна досягла найвищого результату - перемоги в турнірі. Лише на першому турнірі в Оейраші вона зупинилася за крок до фіналу.

• 1-7 листопада. Нант

• У півфіналі українська тенісистка зіграє проти переможиниці пари Мартін Тревізан та Еліс Роббе. Тревізан - четвертий номер посіву на турнірі, Калініна - його очолює.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів