У Києві нагородили переможців конкурсу студентських робіт про Революцію гідності

У Києві нагородили переможців конкурсу студентських робіт про Революцію гідності

У Києві нагородили переможців конкурсу студентських робіт про Революцію гідності
Ліля Гончарук, Суспільне

5 листопада в інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану у Києві оголосили та нагородили переможців III Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах конкурсу імені Сергія Кемського.

Як повідомляє кореспондентка Суспільного Ліля Гончарук, перше місце у конкурсі здобула Христина Семерина, студентка Національного університету "Острозька академія", яка отримає за перемогу 15 тисяч гривень нагороди. Друге місце та 7 тисяч гривень нагороди здобули студенти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Юлія Волько та Ілля Ярош. На третьому місці опинилася студентка Національного університету "Львівська політехніка" Анна Лукасевич, яка отримає 4 тисячі гривень.

"Тематика Революції гідності, мені здається, цікава для будь-якої молодої людини. І у мене виникло питання, чому ми кожні 10 років виходимо на Майдан, і чому наша демократія не працює. І це була така справа розібратися з цим питанням", – розповіла Суспільному Анна Лукасевич.

Студентка розповіла, що проаналізувала низку різноманітних сфер, зокрема політичну сферу, а також громадянське суспільство і культуру, а саме самоідентифікацію.

"Я намагалась проаналізувати, як це було після Помаранчевої революції і як після Революції гідності, і де відбувається цей момент відкату. Тобто, що йде не так", – пояснила дівчина.

Як зазначили організатори, головною метою конкурсу є активізація наукових досліджень різних аспектів Революції гідності, зокрема її історії, значення та впливу на політичне, суспільне і культурне життя.

Ініціаторами конкурсу є Національний музей Революції Гідності та громадська організація "Родина Героїв "Небесної Сотні".

Сергій Кемський – політолог і журналіст, учасник Євромайдану який загинув на Майдані 20 лютого 2014 року. Конкурс на його честь проводять втретє. За словами організаторів, цьогоріч для участі у конкурсі надійшла рекордна 71 заявка від студентів із 32 вишів. До складу журі конкурсу входили експерти з подій Майдану, зокрема історики, політологи, журналісти, культурологи.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок