Мальтійська служба допомоги у Франківську отримала 700 листів до Святого Миколая

Мальтійська служба допомоги у Франківську отримала 700 листів до Святого Миколая

Мальтійська служба допомоги у Франківську отримала 700 листів до Святого Миколая
Суспільне Карпати

700 дитячих листів надійшло до офісу Мальтійської служби допомоги, що в Івано-Франківську, в межах благодійної акції "Святий Миколай іде до сиріт". За словами волонтерки Наталія Петрунів, їх написали діти, які навчаються чи проживають в 17 спеціалізованих закладах області.

За її словами, люди, які хочуть зробити подарунок діткам, можуть приходити до офісу Мальтійської служби допомоги, обирати лист і втілювати дитячі бажання.

700 листів до Святого Миколая отримала Мальтійська служба допомоги у Франківську
Суспільне Карпати

Франківка Любов Сабадах розповідає, що 10 років поспіль готує такі подарунки. Зі студентських років жінка приходить сюди, обирає лист і втілює дитяче побажання

"Дуже мене розчулюють такі листи. Деякі діти потребують одягу, не мають спідньої білизни, шкарпеток. Для нас це звичне, а вони просять Миколая. Саме такі листи беру", — розповідає Любов Сабадах.

Мальтійська служба почала приймати листи з 1 листопада. Їх писали діти, які навчаються чи проживають в спеціальних школах, чи належать до організацій, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

"Раз у рік дитина отримує саме те, що просить. Ми працюємо з нашими жертводавцями та обговорюємо, як складати цей подарунок. У нас є декілька порад, з чого можна сформувати подарунок, а що не підходить. Людина приходить, шукає свій лист, читає між рядочками", — розповідає Наталія Петрунів.

700 листів до Святого Миколая отримала Мальтійська служба допомоги у Франківську
Суспільне Карпати

Волонтерка Валентина Палюга каже, окрім індивідуальних листів від дітей, є ще колективні листи від окремих шкільних класів.

"Діти здебільшого просять якісь канцтовари, все, що може знадобитися в навчанні, — футбольні м’ячі для дозвілля, скакалки. Ці листи зазвичай в нас готують групи людей. Неодноразово до нас приходили школярі, студенти, які хочуть класом, групою, університетом зробити подарунок", — розповідає Валентина Палюга.

В офісі Мальтійської служби допомоги вже є перший подарунок, адресований учню Рогатинської школи.

Подарунки в межах акції" Святий Миколай іде до сиріт" в офісі Мальтійської служби прийматимуть до 13 грудня.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок