Спорткомплекс на Макарова у Рівному отримає понад 120 млн грн. Коли завершать об'єкт

Спорткомплекс на Макарова у Рівному отримає понад 120 млн грн. Коли завершать об'єкт

Спорткомплекс на Макарова у Рівному отримає понад 120 млн грн. Коли завершать об'єкт
сайт Рівненської ОДА

121 млн грн субвенції отримає обласний бюджет на будівництво спортивного палацу в Рівному. Про це 5 листопада повідомили на сайті ОДА. Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін уточнив, що об'єкт вже готовий на 49%.

Обласний бюджет отримає 121 мільйон гривень спортивної субвенції, затверджені на спорткомплекс на Макарова у Рівному, повідомив Сергій Подолін.

“Виконуються роботи по влаштуванню внутрішніх майданчиків інженерних мереж, внутрішні опоряджувальні роботи, внутрішні електромонтажні роботи, вертикальне планування прилеглої території, санація водопроводу та перенесення каналізаційної мережі. На сьогоднішню дату ступінь готовності складає 49%. Об'єкт планується завершити до кінця 2022 року”, – заявив він.

Загальна вартість спорткомплексу, за словами Сергія Подоліна, становить 490 мільйонів гривень. На початок року залишкова вартість була 250 мільйонів. У 2021 році на об'єкт пішло 9,4 млн – з обласного бюджету, 4,5 млн – з Державного фонду регіонального розвитку, і 65 млн – субвенції на розвиток спортивної інфраструктури.

Що відомо

  • Будівництво спорткомплексу на Макарова призупинили на початку 2021 року. Основною причиною стало те, що департамент розпочав процедуру корегування проєктно-кошторисної документації. У середині вересня обєкт був готовий на 46%, на це пішло 239 мільйонів гривень.
  • У лютому 2021 року в ОДА повідомили, що вартість проєкту може зрости. На той час загальна кошторис був 435 млн грн, а будівельна готовність – 40%", – повідомив тоді перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. Він акцентував, що проєкт – на корегуванні й попереду – новий тендер на виконання робіт.
  • Президент України Володимир Зеленський під час приїзду у Рівне на початку жовтня 2020-го року сказав: "Добудувати до кінця 21-го року такий великий комплекс – це амбітна ціль, яку треба зробити".
  • Будувати спорткомплекс на Макарова почали у 2018-му році. Спочатку оголошений кошторис становив 310 мільйонів гривень. Про здорожчання на більш як 100 мільйонів гривень в обласній адміністрації повідомили у 2020-му році.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок