ВООЗ: Європа та центральна Азія знову в епіцентрі пандемії коронавірусу

ВООЗ: Європа та центральна Азія знову в епіцентрі пандемії коронавірусу

ВООЗ: Європа та центральна Азія знову в епіцентрі пандемії коронавірусу
Фото: УНІАН

Випадки коронавірусу в європейському регіоні наближаються до рекордного рівня, при цьому більш заразний штам "Дельта" продовжує переважати.

Про це сказав регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я у Європі Ганс Клюге. Заява була опублікована 4 листопада на сайті європейського бюро ВООЗ.

"За останні 4 тижні в Європі спостерігається зростання нових випадків COVID-19 більш ніж на 55%. Минулого тижня на Європу і Центральну Азію припадало 59% всіх випадків у всьому світі і 48% зареєстрованих смертей. Згідно з достовірним прогнозом, якщо ми залишимося на цій траєкторії, ми можемо побачити ще півмільйона смертей від COVID-19 в цих регіонах до першого лютого наступного року", – заявив Клюге.

Серед причин погіршення епідеміологічної ситуації директор європейського бюро ВООЗ назвав недостатнє охоплення регіонів вакцинацією і послаблення громадського здоров'я та соціальних заходів.

"Украй важливо, щоб влада докладала всіх зусиль для прискорення темпів впровадження вакцинації. Крім того, я продовжую закликати країни проявити глобальну солідарність шляхом обміну дозами", – додав Ганс Клюге.

Що відомо

  • Станом на ранок 5 листопада українські медики виявили 26 488 нових підтверджених випадків COVID-19.
  • Протягом останньої доби в Україні проведено понад 270 тисяч щеплень від COVID-19. Щонайменше одну дозу вакцини отримали ​понад 11 мільйонів українців.
  • Станом на середину жовтня Україна посідала друге місце за рівнем смертності від COVID-19 серед країн Європи. На першому місці – Румунія.
  • За минулий тиждень (25-31 жовтня) кількість нових випадків коронавірусу у світі зросла на 3%. Найбільше зростання кількості смертей було зафіксовано у регіонах Південно-Східної Азії (50%) та Європі (12%).

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок