Черкаським медикам у пунктах масової вакцинації допомагають рятувальники. За день приходять 300-400 охочих щепитися, розповіла Суспільному медсестра Вікторія Шендрик.
Медсестра аварійно-рятувального загону Інна Денисенко консультує людей у пункті вакцинації, що розташований у торговельно-розважальному центрі "Любава". Поки вона допомагає із медиками, у частині чергують колеги.
"Там і фельдшер є, і лікар-хірург, і начальник медико-санітарної частини. Ми працюємо позмінно", – розповіла вона.
Контролювати чергу, допомагати із заповненням інформаційної згоди та визначитись із вакциною – такі завдання доручили"новим" колегам, пояснила старша медсестра-рятувальниця Неля Грипак.

"Психологія спілкування з людиною – складна річ, а оскільки ми медпрацівники, ми повинні це вміти", — зазначила вона.
Залучили собі у помічники рятувальників, бо значно зросло навантаження на фахівців центру, розповіла медсестра Вікторія Шендрик. Якщо ще кілька тижнів тому охочих щепитися було у межах однієї-двох сотень, то нині вдвічі більше:
"Працюємо з 11-ї до 18-ї. Черги величезні", — зауважила медсестра.
Вакцинувався не заради перепустки до транспорту чи громадських місць, а для власної безпеки та комфорту прийшов 22-річний Віктор.
"Раніше почувався нормально, далі теж думаю так буде. Зробив ін'єкцію для подальшого комфортного життя", — розповів чоловік.
Нині у центрі вакцинації пропонують на вибір три вакцини: AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer.
Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України