"Буде-Глімт" та "Рома" зіграли між собою внічию в групі "Зорі" у Лізі конференцій: відео AP

Нічия дозволила луганцям наблизитися до лідера.

Норвезький "Буде-Глімт" вдруге поспіль відібрав очки у "Роми" в груповому раунді Ліги конференцій. Гостьовий матч для норвезької команди закінчився внічию 2:2.

"Буде-Глімт" із сенсаційним рахунком 6:1 переміг римлян у матчі третього туру, завдяки чому зміг очолити турнірну таблицю групи. І мав вдруге зіграти проти "Роми" - цього разу в Римі.

У порівнянні із попереднім матчем, коли римляни випустили неосновний склад, головний тренер "Роми" Жозе Моуріньйо вніс зміни. Зі старту вийшли лідери Генріх Мхітарян, Таммі Абрахам, Ніколо Дзаньйоло, корективи були внесені і в лінію захисту.

Однак навіть у такому складі римляни не змогли взяти реванш та перемогти у "Буде-Глімта". У компенсований час до першого тайму норвезька команда відкрила рахунок: Ола Сольбаккен в дотик пробив після передачі партнера та влучив у верхній кут.

"Рома" на старті другого тайму швидко відігралася: Стефан Ель-Шаараві, скориставшись передачею Ніколо Дзаньйоло, змістився в центр і пробив у дальній кут.

Однак уже через шість хвилин "Буде-Глімт" знову був попереду. Подачу з правого флангу замкнув Ерік Ботхейм.

"Рома" спробувала відігратися вдруге і навіть мала кілька можливостей для цього. На 75-й хвилині, зокрема, момент мав Джанлука Манчіні, однак м'яч після його удару влучив у штангу.

На 84-й хвилині римлянам все ж вдалося зрівняти рахунок. Після удару головою захисника Роджера Ібаньєса голкіпер "Буде-Глімта" відбив м'яча, проте система визначення голу зарахувала його - він встиг перетнути лінію воріт.

Ліга конференцій, четвертий тур

"Рома" - "Буде-Глімт" 2:2

Голи: Ель-Шаараві, 54, Ібаньєс, 84 - Сольбаккен, 45+1, Ботхейм, 60

Після цього матчу "Зоря" відстає" від лідера "Буде-Глімта" на два очки. А від римлян - на одне.

Ліга конферецій УЄФА. Турнірна таблиця. Група С

1. "Буде-Глімт" (Норвегія) - 8 очок (4 матчі), різниця м'ячів - +7
  2. "Рома" (Італія) - 7 очок (4), +2
  3. "Зоря" (Україна) - 6 очок (4), -2
  4. ЦСКА (Болгарія) - 1 очко (4), -7

• Четвер, 25 листопада. Матчі "Рома " - "Зоря" та "Буде-Глімт" - ЦСКА Софія у п'ятому турі Ліги конференцій.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів