На Одещині перевели до реанімації жінку з недійсним сертифікатом про вакцинацію

На Одещині перевели до реанімації жінку з недійсним сертифікатом про вакцинацію

На Одещині перевели до реанімації жінку з недійсним сертифікатом про вакцинацію
Фото ілюстративне. УНІАН

В Ізмаїлі до реанімації перевели пацієнтку із сертифікатом вакцинації проти COVID-19, але щеплення жінка не робила. Про таке 4 листопада повідомили в пресслужбі департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації.

За даними пресслужби, кілька днів тому до Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі поклали пацієнтку у важкому стані. Її привезли з Кілійської районної лікарні, де вона лікувалась приблизно 2 дні. До цього впродовж 10 днів вона перебувала на самолікуванні.

"Я не можу стверджувати, що це був підроблений сертифікат. Він може бути правильний, але виданий пацієнтці, яка не вакцинувалась. Справжність сертифікату можуть довести чи спростувати тільки правоохоронні органи", – зазначив генеральний директор Дунайської обласної лікарні Віталій Гайдуков.

За даними департаменту, пацієнтка була у важкому стані, тому до її будинку вирушила комісія. Їй повідомили, що від наявності щеплення залежить її життя та лікування. Тоді жінка нібито й повідомила, що вона невакцинована. 2 листопада, пацієнтку перевели до реанімації, адже її стан нібито погіршується.

Керівництво лікарні повідомило про цей випадок у Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА та в Службу безпеки України.

Читайте також

  • До Одещини надійшов препарат "Ремдисевір", яким лікують хворих на COVID-19
  • Нацгвардія охороняє COVID-лікарню в Одеській області
  • В Одесі вакциновані майже 93% освітян. Частина шкіл вийде на навчання 8 листопада

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок