До Одещини надійшов препарат "Ремдисевір", яким лікують хворих на COVID-19

До Одещини надійшов препарат "Ремдисевір", яким лікують хворих на COVID-19

До Одещини надійшов препарат "Ремдисевір", яким лікують хворих на COVID-19
Фото: Reuters

До Одеси надійшло 255 флаконів препарату "Ремдисевір", який виписують хворим на коронавірус у тяжкій формі. Про таке у ефірі програми "Сьогодні.Головне" на телеканалі "Суспільне" розповів перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

Це препарат, який використовують при лікуванні раку, вірусів і різних інфекцій. До цього, за словами Волошенкова, його в медичних закладаї деякий час не було. Препарат розділили між опорними лікарнями, зокрема 20 флаконів виділили для інфекційної лікарні:

"Зараз вирішується питання про нові надходження "Ремдисевіру". Централізовану закупівлю робить Міністерство охорони здоров'я. Цю роботу координує департамент закупок закордоном, а потім їх доставляють у лікарні за розподілом з МОЗ".

Разом з тим виконувач обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Левон Нікогосян повідомив, що препарати для лікування хворих на коронавірус закупити "просто неможливо":

"На сьогоднішній день є 95% всіх потрібних препаратів. Є проблеми з препаратами "Ремдисевір" та "Актембра". На сьогодні вони є в якихось інтернет-аптеках, але у офіційних представників препаратів немає".

Мер Одеси Геннадій Труханов на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України також говорив про проблеми із постачанням препаратів. За його словами остання партія "Рембисевіру" постачалася ще на початку року.

Читайте також

  • В Одесі не вистачає кисню для хворих на COVID-19 та коштів на виплати медикам – Труханов
  • Нацгвардія охороняє COVID-лікарню в Одеській області
  • В Одесі вакциновані майже 93% освітян. Частина шкіл вийде на навчання 8 листопада

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок