Суд скасував постанову про визнання «Ніжинтепломережі» банкрутом

Суд скасував постанову про визнання «Ніжинтепломережі» банкрутом

Суд скасував постанову про визнання «Ніжинтепломережі» банкрутом
ФОТО: Олександр Кодола

Північний апеляційний суд міста Києва 4 листопада скасував постанову Господарського суду Чернігівської області про визнання банкрутом ТОВ «Ніжинтепломережі» основного постачальника тепла у місті. Про це Суспільному повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

За його словами, це означає, що більш впевнено місто Ніжин і центральні тепломережі, всі ніжинці пройдуть цей опалювальний сезон.

«В статусі банкрута підприємство має багато недовіри від тих суб’єктів, з ким воно співпрацює. Ми це побачили на співпраці з «Чернігівгазом», коли той вимагав оплату тільки наперед».

Олександр Кодола також додав, що це рішення суду дозволить полегшити співпрацю «Ніжинтепломереж» з НАК «Нафтогаз» та «Чернігівгазом».

«Немає вже ризиків того, що ТОВ «Ніжинтепломережі» не виконає своє зобов'язання, як якби воно було банкрутом. Є домовленість про те, що можна якісь терміни виконувати більш в м’якому режимі», зазначив мер Ніжина.

Нагадаємо, 12 липня цього року Господарський суд Чернігівської області визнав ТОВ «Ніжинтепломережі» банкрутом. Підприємство опинилося в стадії ліквідації. На початку жовтня компанія розрахувалася з боргами за розподіл газу перед «Чернігівгазом», що складали 7,6 мільйонів гривень. 18 жовтня планували почати опалювальний сезон.

Але, «Чернігівгаз» запросив аванс за розподіл газу у розмірі 2 мільйонів гривень. На сесії Ніжинської міської ради депутати проголосували за виділення ТОВ «Ніжинтепломережі» необхідної суми з резервного фонду.

Читайте також:

Через здорожчання газу житель села на Новгород-Сіверщині перейшов на опалення дровами

Вибір редакції

На початок