У списку на вилучення — понад 10 авто порушників у Харкові: трьох вже знайшли

У списку на вилучення — понад 10 авто порушників у Харкові: трьох вже знайшли

Доповнено
У списку на вилучення — понад 10 авто порушників у Харкові: трьох вже знайшли
Андрій Гайченко/Facebook

У Харкові затримали та вилучили три автівки, власники яких порушили правила дорожнього руху та не сплатили штрафи.

4 листопада затримали та вилучили Mercedes, Volkswagen та Range Rover, розказав Суспільному заступник керівника Східного міжрегіонального управління Мінюсту Сергій Розумний.

Затримання та вилучення авто відбувається у рамках програми, яку ініціювало Міністерство юстиції. У списку на вилучення у Харкові — понад 10 автівок боржників, каже Розумний.

"Сьогодні затримали три автівки: дві — за нетверезе водіння, це Mercedes та Volkswagen, та Range Rover, який перевищив швидкість і їхав понад 180 км", — розказав Сергій Розумний.

За його словами, водій Range Rover не сплатив 763 гривні штрафу за перевищення швидкості у 2020 році. Як повідомив у Facebook заступник міністра з питань виконавчої служби Мінюсту Андрій Гайченко, водій їздив у Харкові зі швидкістю до 180 км/год.

У водія Mercedes був несплачений штраф на 100 тис. гривень, у водія Volkswagen — 20 тис. гривень, розказав Сергій Розумний. Водія Mercedes штрафували двічі, написав Андрій Гайченко.

"Ми відпрацьовуємо водіїв, які потенційно несуть загрозу життю та здоров'ю людей. Ми визначили два напрямки — значне перевищення швидкості, та водіїв, які керують авто у нетверезому стані. З поліцією визначили понад 10 пріоритетних автівок, які їздили зі швидкістю понад 150 км на годину в місті, та напідпитку", — пояснив Сергій Розумний.

За його словами, після вилучення, автівки відвозять на штрафний майданчик, водій може повернути авто, заплативши штраф.

Доповнено. 18:26. Власник Range Rover повністю погасив заборгованість, сплатив виконавчий збір та супутні витрати. Автівка повернута власнику, повідомив Суспільному Сергій Розумний.

Що відомо

  • Після резонансних аварій у Харкові у водіїв-боржників, які не сплачують штрафи за суттєве перевищення швидкості на міських автошляхах, Державна виконавча служба почала вилучати машини, сказав заступник міністра юстиції Андрій Гайченко.

Вибір редакції

На початок