Держінспекція архітектури і містобудування шукає працівників у відділення на Франківщині

Держінспекція архітектури і містобудування шукає працівників у відділення на Франківщині

Держінспекція архітектури і містобудування шукає працівників у відділення на Франківщині
Суспільне Тернопіль

Державна інспекція архітектури та містобудування шукає працівників в регіональне відділення на Івано-Франківщині. Про це в ефірі Суспільного повідомив голова ДІАМ в Україні Семен Кривонос.

"В Україні штати інспекцій можуть вміщувати 660 людей. Наразі штат не укомплектований, він налічує 247 працівників. Звісно, будь-яка людина може взяти участь у наших конкурсах. У територіальному управлінні ДІАМ в Івано-Франківській області наразі працює семеро людей, а штатна чисельність — 12 ", — каже Семен Кривонос.

За його словами, у Києві не визначилися й з керівниками на місцевих рівнях. Обирати директорів, заступників та керівників підрозділів планують через відкритий конкурс. Семен Кривонос додає, що жоден працівник із колишнього штату Державної архітектурно-будівельної інспекції до новоствореного органу не потрапить.

"Ми підготували унікальний експериментальний проєкт із залученням міжнародних організацій щодо окремої процедури конкурсного відбору на керівні посади, яка проходитиме в шість етапів. Процедура міститиме тести на логічне мислення, перевірку НАБУ. Я нагадаю, що у нас із ними (з НАБУ — ред.) підписаний меморандум, і вони надаватимуть підтримку в цьому напрямку. Це забезпечить прозорість конкурсу", — розповів Семен Кривонос.

Залучати нових працівників, за словами голови ДІАМу, будуть й конкурентними зарплатами. "Бюджет та встановлені доплати для рангу держслужбовця це дозволяють", каже Семен Кривонос.

"Ми достатньо забезпечені за статтями витрат і зарплатою. У нас доволі добра заробітна плата, надбавки за інтенсивність, премії, що визначені законом про державну службу. У розрізі територіальних підрозділів, зараз середня зарплата у головних інспекторів будівельного нагляду в середньому становить від 18 до 22 тис. грн", — каже Семен Кривонос.

За його словами, діяльність ДІАМу відрізнятиметься від роботи ДАБІ.

Перелік відмінностей:

  • автоматична реєстрація;
  • можливість розпочинати будівництво з наявністю необхідної документації та без додаткових дозволів, що існували у ДАБІ;
  • заяви щодо видачі дозволів, сертифікатів та декларацій, готовності об'єкта ДІАМ розглядає впродовж 24 годин.

"ДІАМ взагалі не контактує із заявником, і це забезпечує прозорість процесу. Дуже зручно. Ви прийшли, просканували, подали нам. Це дуже економить час. Ми опрацювали швидко, надали послугу — люди задоволені. І найголовніше — немає жодних посередників, бек-офісів, і це — основний меседж, який я хочу донести", — каже Семен Кривонос.

Що відомо

Державна архітектурно-будівельна інспекція з 15 вересня припинила свою діяльність. Її функції тепер виконуватиме нове відомств — Державна інспекція архітектури та містобудування.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок