У податковій службі Полтавської області проводять обшуки

У податковій службі Полтавської області проводять обшуки

Оновлено
У податковій службі Полтавської області проводять обшуки
Суспільне Полтава/НАБУ

В обласному управлінні Державної податкової служби проводять обшуки. Слідчі дії 3 листопада здійснюють працівники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро. Про це Суспільному повідомила речниця обласного управління СБУ Інна Усова.

Обшуки у податковій службі Полтавської області проводять за фактом ймовірного «покривання» людей, які сплачували податки не у повному обсязі. Крім того, фігуранти справи, імовірно, виводили окремі підприємства із категорії «ризикових». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті СБУ. Під час обшуків вилучили документи, які підтверджують це.

У податковій службі Полтавської області проводять обшуки
У податковій службі Полтавської області проводять обшуки. НАБУ

"Слідчі дії здійснюються в межах досудового розслідування так званих податкових «скруток», яке було розпочато за власними напрацюваннями детективів, публікаціями ЗМІ та інформацією зазначеною у звіті Тимчасової слідчої комісії Верховної ради України", – повідомила Суспільному речниця Харківського територіального управління НАБУ Майя Каштан.

За словами речниці НАБУ, обшуки проводять у рамках розпочатого кримінального провадження за частиною другою статті «Зловживання владою або службовим становищем». Санкція – позбавлення волі від 3 до 6 років з позбавлення обіймати певні посади до 3 років, також штраф – від 8 500 до 17 000 гривень.

"У Полтаві проводили обшуки у державній податковій службі у Полтавській області та у низки фізичних осіб у Києві у Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях", – говорить речниця Харківського територіального управління НАБУ Майя Каштан.

Вибір редакції

На початок