Левандовські перевершив гольове досягнення Мессі та Роналду у Лізі чемпіонів: відео AP

Роберт оформив гет-тик у своєму сотому матчі в Лізі чемпіонів.

Польський нападник німецької "Баварії" Роберт Левандовські відзначився черговим унікальним досягненням під час матчу групової стадії Ліги чемпіонів проти португальської "Бенфіки".

Матч четвертого туру завершився на користь мюнхенців з рахунком 5:2, а для лідера команди – історичним гет-триком у своїй сотій грі в єврокубку. Хоча він був близьким і до четвертого голу.

Після скасованого голу "Бенфіки" через офсайд бразильського захисника Лукаса Веріссіму Левандовські відкрив рахунок на 26-ій хвилині з подачі француза Кінґслі Комана.

Другий гол "Баварії" також відбувся за участі зіркового поляка: з його асиста на 32-ій хвилині забив німецький нападник Серж Ґнабрі.

"Бенфіка" відповіла на 38-ій м'ячем бразильця Морату, що стало першим пропущеним голом "Баварії" в цьому сезоні Ліги чемпіонів. А на першій доданій хвилині стартового тайму Левандовські не реалізував пенальті.

Чемпіони Німеччини збільшили рахунок до 3:1 за допомогою голу Лероя Сане на 49-ій. А невдовзі з його ж подачі Левандовські додав ще один гол – на 61-ій хвилині.

Уругвайський нападник Дарвін Нуньєс подарував "Бенфіці" ще один гол на 74-ій, проте зрівняти команді не вдалося. Уже за десять хвилин фінальну точку в матчі поставив той самий Левандовські. На 85-ій польський форвард забив з асиста голкіпера Мануеля Ноєра.

Що означає гет-трик Роберта Левандовські

Матч проти "Бенфіки" став сотим у кар'єрі Левандовські за історію його участі в Лізі чемпіонів. І за ці перші 100 матчів він забив більше голів, ніж за цей період вдавалося Кріштіану Роналду й Ліонелю Мессі. На рахунку поляка – вже 81 гол у ЛЧ, тоді як у Мессі за першу сотню було 77, а в Роналду – 64.

Крім того, Левандовські найшвидше досяг позначки в 80 голів у Лізі чемпіонів. Йому знадобилося на це 100 ігор і десять років, тому ж Мессі – трохи більше – 102, а Роналду – 116.

Загалом Левандовські – лише 42-й гравець в історії, який зіграв сотню матчів у найпрестижнішому єврокубку.

• Левандовські дебютував у Лізі чемпіонів в 2011 році в складі "Боруссії Дортмунд".
  • Перший і єдиний раз переміг у Лізі чемпіонів із "Баварією" в сезоні 2019/20. Тоді ж був визнаний найкращим форвардом сезону, топбомбардиром і найкращим за показником подач.
  • "Баварія" очолює групу E з 12 очками за чотири матчі (різниця м'ячів – 17:2).
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів