У Запоріжжі через додаткові обмеження в транспорті зросли черги до пунктів вакцинації

У Запоріжжі через додаткові обмеження в транспорті зросли черги до пунктів вакцинації

У Запоріжжі через додаткові обмеження в транспорті зросли черги до пунктів вакцинації
Фото Суспільне Запоріжжя

Відсьогодні в Запоріжжі почали діяти додаткові карантинні обмеження для пасажирів громадського транспорту. Через нові вимоги в пунктах вакцинації Шевченківського району та Бородинського мікрорайону утворилися черги.

У другій міській лікарні Запоріжжя, що у Шевченківському районі, станом на 10-30, до пункту масової вакцинації стояла черга з 60 людей. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Дар’я Пасічник.

Пункт вакцинації, який раніше знаходився на 4 поверсі лікарні, обладнали у підвалі. У реєстратурі медзакладу кореспондентці Суспільного це пояснили ремонтом у кабінеті, де щеплення робили до цього.

У Запоріжжі через посилення обмежень в транспорті, до пунктів вакцинації утворилися черги
Фото Суспільне Запоріжжя

"Беззаконня! До підвалу загнали людей. Дихати неможливо, дистанції неможливо дотримуватися. Що це таке? Яка це вакцинація? Я вперше вакцинуюся. Люди, як можна так жити, як влада місцева неорганізована, і як головний лікар цієї лікарні нічого не продумав? Вони ухвалили вночі у міськраді та людей не пускають без вакцинації. І на роботі поставили умову – до 8 числа, якщо не буде вакцинації, до роботи не допускається. Я на заводі працюю".

Читайте також: Вакцинація і права людини: чи можна вимагати від громадянина щепитися — відповідає експерт

Василь, чекав черги на вакцинацію з дев'ятої години ранку:

"Зараз уже перша година дня, я ще не їв навіть - як мені на зміну виходити? Де вакцинуватися? У транспорт не пускають. Мені довідка потрібна, щоб у транспорт пустили. Якби не це, я б не щепився, мені це не потрібно".

До центру масової вакцинації за адресою вулиця Товариська, 39 сьогодні о восьмій ранку, за підрахунками Суспільного, зібралось майже 40 людей. На вулиці вони заповнювали інформовані згоди на щеплення.

У Запоріжжі через посилення обмежень в транспорті, до пунктів вакцинації утворилися черги
Фото Суспільне Запоріжжя

Мешканка Бородинського мікрорайону Катерина каже, що довго не наважувалась вакцинуватися. Нині ж все-таки вирішила прийти та зробити щеплення:

"Тому що, по-перше, умови створили такі, це щодо транспорту громадського. Ну, і страшно вже. Страшно за цифри, страшно за себе, за дітей. Тому наважилася. По-друге, відгуків більше позитивних, скажімо так. Я більше хвилююся, саме, за здоров’я".

Як раніше повідомляло Суспільне Запоріжжя, рішення про обмеження у громадському транспорті ухвалила на позачерговому засіданні 31 жовтня місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Контролювати ситуацію у Центрах масової вакцинації та реагувати на виникнення черг доручив сьогодні міському Департаменту охорони здоров’я секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв. Станом на сьогодні 20% дорослих запоріжців повністю вакцинувалися, ще 30% зробили перше щеплення. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Читайте також: Перший день транспортних обмежень у Запоріжжі: що кажуть пасажири, водії та влада
На початок