Нокаут з другої спроби. Як американський боксер "відправив спати" тринідадця на ЧС-2021: відео

Вершон Лі переміг нокаутом у другому раунді, хоча його суперник до останнього намагався втриматися на ногах.

На чемпіонаті світу з боксу пройшов змагальний тиждень. За цей час відбулися стартові раунди в багатьох вагових категоріях.

У вазі до 63.5 кг поєдинок між собою провели американець Вершон Лі та представник Трінідаду і Тобаго Блессін Волдропт. Переможець пари проходив до 1/8 фіналу та продовжував боротьбу за "золото" чемпіонату світу.

За регламентом боксерських поєдинків на чемпіонаті світу, бої тривають три раунди по три хвилини. Якщо за підсумками трьох раундів перемоги нокаутом не відбулося, то переможця визначають за суддівськими оцінками.

У поєдинку між Вершоном Лі та Блессіном Волдроптом нокаут відбувся - перемогу здобув американець. Однак його суперник до останнього намагався втриматися на ногах.

Що сталося?

Нокаут у поєдинку між Вершоном Лі та Блессіном Волдроптом припав на другий раунд. Лі завдав кількох влучних ударів у голову тринідадця, після чого рефері почав відрахунок.

Попри відрахунок, Волдропт переконав рефері, що може продовжувати бій. Проте тривало це недовго: вже після наступної серії ударів від Лі поєдинок було зупинено.

При цьому тринідадець після вирішального удару намагався втримати рівновагу та залишитися на ногах, хоча й не втримався. А після того, як йому вдалося підвестися, знову підняв руки догори, намагаючись переконати рефері в тому, що готовий продовжувати.

Відео нокауту

Для Вершона Лі ця перемога стала десятою поспіль в аматорському боксі (20-4 загалом). А нокаут і взагалі став дебютним.

• У ваговій категорії до 63.5 кг Україну на чемпіонаті світу з боксу представляє Денис Песоцький. В 1/8 фіналу він переміг хорвата Матео Комадіну (5:0 рішенням суддів).
  • У восьмий змагальний день на чемпіонаті світу з боксу на ринг вийдуть одразу чотири українці: крім Песьцокого, битимуться на стадії 1/8 фіналу Віктор Петров (до 67 кг), Іван Папакін (до 75 кг) та Богдан Толмачов (до 80 кг).
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів