Довибори-2021. Українці обирають двох нардепів та чотирьох нових мерів

Довибори-2021. Українці обирають двох нардепів та чотирьох нових мерів

Довибори-2021. Українці обирають двох нардепів та чотирьох нових мерів
.

У неділю 31 жовтня у двох регіонах України відбуваються проміжні вибори депутатів до Верховної ради. Окрім того, призначені вибори чотирьох міських голів, двох селищних голів, п’яти сільських голів, а також низка виборів депутатів місцевих рад.

Проміжні вибори народних депутатів відбуваються в одномандатних виборчих округах №184 (Херсонська область) та №197 (Черкаська область). За даними Центральної виборчої комісії, на посади нардепів у двох округах балотуються 40 кандидатів: 15 на Херсонщині та 25 на Черкащині. Усього у двох округах зареєстровані 292 тисячі виборців. Станом на 9:00 відкрилися всі 329 виборчих дільниць.

Наприкінці березня народний депутат з 197 округу Олександр Скічко склав мандат. До нього це зробив і мажоритарник 184 округу Ігор Колихаєв, який став міським головою Херсона. Через це 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у цих округах.

Вибори міських голів відбуваються у Харкові, Липовці (Вінницька обл.), Теребовлі (Тернопільська обл.), Комарні (Львівська обл.). Зокрема, місцеві вибори у Харкові були оголошені через попереднього очільника міста Геннадія Кернеса. На посаду претендують 10 кандидатів.

Окрім того, громадяни проводитимуть голосування за кандидатів на посади: Уланівського сільського голови Хмільницького району (Вінницька обл.); Коларівського сільського голови Бердянського району (Запорізька область); Шегинівського сільського голови Яворівського району (Львівська область); Надлацького сільського голови Голованівського району (Кіровоградська область); Малолюбашанського сільського голови Рівненського району (Рівненська область); Смотрицького селищного голови Кам’янець-Подільського району (Хмельницька область); Кельменецького селищного голови Дністровського району (Чернівецька область).

Що відомо

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок