30 матчів підряд. "Динамо" продовжило свою безпрограшну серію в УПЛ

30 матчів підряд. "Динамо" продовжило свою безпрограшну серію в УПЛ ФК "Динамо"

Кияни майже рік не програють у національній першості.

Чемпіон України "Динамо" здобуло чергову перемогу у Прем'єр-лізі. У матчі 13-го туру чемпіонату України кияни завдали поразки "Маріуполю".

"Динамо" вдруге за тиждень грало матч проти приазовців. Спочатку кияни протистояли "Маріуполю" у матчі Кубка України (перемога 2:1). А тепер команди мали зіграти між собою у чемпіонаті.

На поєдинок чемпіонату "Динамо" вийшло майже в основному складі. За винятком Віталія Миколенка, який не відправився із командою вдруге у Маріуполь. А на позиції форварда у киян зіграв Бен'ямін Вербіч, що відзначився голом та результативною передачею.

Команди активно розпочали зустріч. Спочатку капітан "Динамо" Сергій Сидорчук заробив пенальті у свої ворота, який реалізував Дмитро Мишньов. Проте згодом той-таке Сидорчук зрівняв рахунок, пробивши з-за меж штрафного майданчика.

Перед перервою "Динамо" відзначилося вдруге: після прострілу Карлоса Де Пени м'яч влучив у штангу після удару Віктора Циганкова. Проте на добиванні першим опинився Микола Шапаренко, що й направив м'яча у сітку.

У другому таймі кияни продовжили атакувати і забили втретє. Сергій Сидорчук знову пробив з дальньої відстані - після удару півзахисника лівою ногою м'яч залетів точно у дев'ятку, а сам Сидорчук встановив рекорд, уперше в кар'єрі відзначившись дублем.

"Маріуполь", як і у поєдинку Кубка, знову відіграв один м'яч - у компенсованний час відзначився Клименко. Проте зрівняти рахунок не зміг.

УПЛ. 13-й тур

"Маріуполь" - "Динамо" 2:3

Голи: Мишньов, 4 (пенальті), Клименко, 90+1 - Сидорчук, 6, 68, Шапаренко, 29

Завдяки перемозі "Динамо" продовжило безпрограшну серію в чемпіонаті до 30 поєдинків. Востаннє кияни програвали 8 листопада 2020 року "Шахтареві" - 0:3.

Попереду у "Динамо" матч проти "Ворскли" у чемпіонаті України (6 листопада). Якщо кияни його також не програють, то їхня серія без поразок в УПЛ складатиме рік.

Упродовж безпрограшної серії "Динамо" виграло 25 матчів, ще п'ять разів грало внічию. У сезоні 2021/22 чемпіонату України кияни втрачали очки лише проти "Інгульця" (1:1) та "Шахтаря" (0:0).

• Вівторок, 2 листопада. "Динамо" - "Барселона" у четвертому турі Ліги чемпіонів.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів