Через "червону зону" прикарпатцям збільшать нормативи нарахування субсидій

Через "червону зону" прикарпатцям збільшать нормативи нарахування субсидій

Через "червону зону" прикарпатцям збільшать нормативи нарахування субсидій
Фото: Суспільне Карпати

Прикарпатцям нараховуватимуть субсидії за збільшеними на 50% соціальними нормативами. Зміни діятимуть на час впровадження карантинних обмежень "червоної" зони. Про це в ефірі Суспільного повідомила заступниця директора департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Оксана Жишото, посилаючись на постанову Кабміну.

"У листопаді ми проведемо перерахунок усіх чинних справ і будемо застосовувати збільшені соціальні нормативи на деякі комунальні послуги. Якщо ми говоримо, до прикладу, про постачання газу, то на газову плитку за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача соціальний норматив складає 5,4 м³ на одну людину. З урахуванням збільшеної норми це буде 8,1 м³", — розповіла Оксана Жишото.

Перерахунок субсидій, за словами Оксани Жишото, здійснюватимуть автоматично. Тим, хто отримує допомогу, не потрібно особисто звертатися до департаменту соціальної політики з цього приводу. З інших питань працівники департаменту надаватимуть консультації після переходу Івано-Франківщини до "червоної" зони у звичному режимі.

"Без зайвої потреби просимо не приходити до департаменту. Документи на призначення субсидії можна подавати не тільки особисто. Є можливість звертатися онлайн через сайт Міністерства соціальної політики, або надсилати нам документи поштою. Будемо приймати їх від громадян на місці за попереднім записом", — говорить Оксана Жишото.

За інформацією департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 11 619 домогосподарств отримують субсидію на початок опалювального сезону. У попередній період, який завершився навесні, допомогу нараховували 15 тис. домогосподарств. Зменшення кількості субсидіантів Оксана Жишото пояснила тим, що не всі претенденти на призначення субсидії вчасно оновили документи.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок