Воротарка збірної України з футзалу забила ефектний гол ударом від своїх воріт: відео АФУ

Цей гол допоміг Україні вийти на Євро-2022.

Збірна України з футзалу серед жінок - у топ-4 найкращих у Європі. Українки виграли кваліфікаційну групу відбору на чемпіонаті Європи та вийшли у вирішальний етап, Фінал Чотирьох.

В останньому матчі відбору Україна грала проти збірної Фінляндії у вирішальному поєдинку - переможець проходив далі.

Читайте ткож: Жіноча збірна України з футзалу пройшла на чемпіонат Європи

Українки повели в рахунку 3:0, на останніх хвилинах суперниці кинулися відіграватися. І одну з їх атак не просто перервала воротарка України Вікторія Сагайдачна, але вона також одразу наважилася на удар - точно у чужі ворота!

Цей гол став останнім для України у цьому відборі і вирішальним. Україна перемогла у матчі 4:1 та виграла свою групу.

Відео голу воротарки України

• Фінал Чотирьох пройде 24/25 березня (півфінали) та 26/27 березня 2022 року - фінали.
  • У Фіналі Чотирьох чемпіонату Європи зіграють Україна, Португалія, Іспанія та Росія. Жеребкування ще не було.
  • Ексклюзивним транслятором Євро-2022 з футзалу серед жінок буде Суспільне Спорт.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів