Полтавських поліцейських підозрюють в отриманні неправомірної вигоди

Полтавських поліцейських підозрюють в отриманні неправомірної вигоди

Доповнено
Полтавських поліцейських підозрюють в отриманні неправомірної вигоди
Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері центрального регіону

Двох полтавських поліцейських підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. Їх затримали після отримання тисячі доларів. Це сталося у ніч з 27 на 28 жовтня у лісосмузі в колишньому Чутівському районі, повідомив речник теруправління Держбюро розслідувань у Полтаві Олександр Білка.

Затримані − співробітники відділу кримінальної поліції Полтавського райуправління. Уночі вони помітили, як водій вантажівки продавав паливно-мастильні матеріали.

"Запідозривши, що пальне крадене, правоохоронці зажадали і від водія, і від покупця хабар – 1400 доларів США. Втім, у чоловіків із собою потрібної суми не було. Тому водій залишився біля свого вантажного автомобіля, а от потенційний покупець поїхав разом із правоохоронцям до себе додому за грошима. Вдома у нього була всього 1 000 доларів США, тому поліцейські вирішили зменшити суму відкупних, власне, до 1000 доларів США. І от під час передачі грошей слідчі і затримали "на гарячому" обох правоохоронців", – говорить речник теруправління Держбюро у Полтаві Олександр Білка.

На Полтавщині затримали на хабарі двох поліцейських
Затримання поліцейських. дбр

Чоловікам готують повідомлення про підозру, а ще мають обрати запобіжний захід та відсторонити від посад.

Кримінальне провадження розпочали за частиною третьою статті «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Санкція – від п’яти до десяти років позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років, із конфіскацією майна.

На початок