За два дні до "червоної" зони: дві лікарні Івано-Франківська на 100% заповнені хворими на COVID-19

За два дні до "червоної" зони: дві лікарні Івано-Франківська на 100% заповнені хворими на COVID-19

За два дні до "червоної" зони: дві лікарні Івано-Франківська на 100% заповнені хворими на COVID-19
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Дві міські лікарні Івано-Франківська на 100% заповнені хворими з підозрою чи підтвердженим діагнозом COVID-19. Про це кореспондентці Суспільного повідомили керівники медзакладів.

Керівник міської лікарні № 1 Тарас Василик розповів, що 26 жовтня у відділенні терапії № 3, в гінекології розгорнули додатково 50 ліжок.

"Якщо в нас на 150 ліжках, які облаштували, зараз перебуває 162 пацієнти, то віддалено ми уже позавчора ушпиталили п'ять хворих. Відповідно, ми додатково набираємо по контракту фахівців, бо ті, які в нас є, не справляються", — говорить Тарас Василик.

У реанімації зараз перебувають вісім пацієнтів, каже Тарас Василик. Майже 60% пацієнтів потребують кисню.

"Якщо вірити тим даним, які дають пацієнти, то зі 162 хворих є п'ять, які вакциновані. Зараз в критичному стані є три пацієнти, вони не заінтубовані, але стабільно важкі", — повідомив Тарас Василик.

Керівник Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк розповів Суспільному, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 у медзакладі є стабільною.

"Як приймали 25-30, так і приймаємо, деколи госпіталізують 12, а деколи — 31 хворого. От сьогодні був 31 хворий із пневмонією. Більше протягом цього місяця не було. З них, у 12 пацієнтів медики підтвердили COVID-19", — розповів Тарас Масляк.

Також, за його словами, 100% ліжок, які розгорнули для хворих із коронавірусом, зайняті.

"У нас зареєстровані 200 ліжок для пацієнтів з COVID-19, і на тих ліжках лежить 200 наших пацієнтів. У реанімації зараз перебувають восьмеро людей у важкому стані. 160 пацієнтів є киснезалежними", — сказав Тарас Масляк.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок