На Рівненщині визначили чемпіона з футболу серед команд U-9

На Рівненщині визначили чемпіона з футболу серед команд U-9 Рівненська обласна асоціація футболу

Команда футбольної академії "Олімп" з Рівного стала чемпіоном Рівненської області з футболу серед дев’ятирічних. У фіналі юні футболісти перемогли іншу рівненську команду ДЮСШ "Верес" – 1:0, – повідомляє пресслужба обласної асоціації футболу.

Бронзовим призером чемпіонату області серед команд U-9 стала команда рівненської футбольної академії "Лідер", яка у грі за третє місце обіграла ДЮСШ "Дубно" – 2:0.

На Рівненщині визначили чемпіона з футболу серед команд U-9Рівненська обласна асоціація футболу

команда-переможець

За результатами чемпіонату визначили також найкращих у номінаціях: Єгор Гончаренко з команди "Лідер" – найкращий бомбардир. Він забив 42 голи. Матвій Ткач ДЮСШ "Дубно" – найкращий воротар, а Даниіл Гоменюк з ДЮСШ "Верес" – найкращий гравець. MVP турніру – Марк Жеребятьєв з "Олімп".

Загалом у цій віковій групі змагалося 12 команд, шість з яких після першого етапу пробилися до фінальної частини. Рівненщина стала першою областю в Україні, де обласні Асоціації футболу та футзалу створили Дитячо-юнацьку футбольно-футзальну лігу, уточнили в РОАФ.

Під егідою ліги у жовтні також відбудуться фінальні частини чемпіонату області у ще трьох вікових групах – U-11, U-13 та U-15.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки