Компанія мільярдера Безоса створює космічну станцію "Орбітальний риф"

Компанія мільярдера Безоса створює космічну станцію "Орбітальний риф"

Компанія мільярдера Безоса створює космічну станцію "Орбітальний риф"
Фото – Blue Origin

Blue Origin, приватна аерокосмічна компанія, яка належить засновнику Amazon Джеффу Безосу, оголосила про плани запуску першої комерційної космічної станції "Орбітальний риф". Станцію планують створити до кінця цього десятиліття.

Про це повідомляється на сайті компанії.

У планах Blue Origin зробити "Орбітальний риф" простором для бізнесу та туризму. Станція буде вміщувати до 10 осіб.

"Орбітальний риф" буде експлуатуватися як "бізнес-парк змішаного використання" у космосі. Загальна інфраструктура ефективно підтримуватиме власні потреби різних орендарів та відвідувачів. Станція забезпечить інфраструктуру, необхідну для масштабування економічної активності та відкриття нових ринків у космосі", – йдеться у дописі Blue Origin.

У компанії обіцяють, що станція буде функціонувати з багаторазовим космічним транспорт, а на ній зведуть до мінімуму логістичні витрати. Запланована площа станції – 32 000 квадратних футів.

Над її розробкою також працюватимуть компанії Sierra Space і Boeing. Очікується, що Sierra Space забезпечить "Орбітальний риф" житловими приміщеннями — надувними модулями LIFE, а також надасть космічний корабель Dream Chaser, що доставлятиме екіпажі та вантажі на станцію. А Boeing, своєю чергою, забезпечить інженерне обслуговування та космічний корабель для екіпажу Starliner.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок