В Ужгороді створили листівку із рестораном "Корона"

В Ужгороді створили листівку із рестораном "Корона"

В Ужгороді створили листівку із рестораном "Корона"
Суспільне Закарпаття

Листівку із рестораном "Корона" випустили в межах проєкту "Втрачений Ужгород". Її наклад 200 примірників, — повідомила Суспільному кураторка проєкту Галина Ярцева.

Листівку створили для популяризації проєкту "Втрачений Ужгород". За словами Галини Ярцевої, поширюватимуть листівки безкоштовно, придбати їх не можна. Зі зворотного боку картки є QR-код із посиланням на серію фільмів "Втрачений Ужгород відеоверсія".

"Ми видали перших 200 листівок, які плануємо поширити в публічних місцях Ужгорода: готелях, ресторанах та кав'ярнях, а також будемо просити гідів про підтримку серед цільової аудиторії, які цікавляться історією Ужгорода", — повідомили на сторінці "Втрачений Ужгород відеоверсія" у Facebook.

Що відомо:

  • Фільми знімали цього року з липня до вересня. Проєкт профінансував Український культурний фонд. Підготували 10 мініфільмів.
  • Ресторан "Корона" — архітектурна пам’ятка розташована на площі Театральній. Будівля була зведена не в 1908, а в 1910 році. Перші письмові згадки про "Корону" належать до першої половини ХІХ ст.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок