У Новопскові відділення для хворих на COVID-19 переповнене

У Новопскові відділення для хворих на COVID-19 переповнене

У Новопскові відділення для хворих на COVID-19 переповнене
Ілюстраційне фото медика, фото: pixabay

У Новопскові, що на Луганщині, відділення для лікування хворих на коронавірус переповнене. Серед хворих немає жодного вакцинованого від COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Новопсковської селищної ради.

"Станом на 25 жовтня в інфекційному відділені КНП "Новопсковське ТМО" з діагнозом коронавірусна інфекція, пневмонія перебуває 23 хворих, з них 6 чоловіків та 17 жінок. Середній вік хворих 60-65 років. Серед хворих жодного вакцинованого хворого". - йдеться у повідомленні.

Наразі у лікарні готують відділення терапії для лікування хворих на COVID-19.

За інформацією пресслужби Міністерства охорони здоров'я України, завантаженість ліжок з киснем на Луганщині станом на 25 жовтня становить 54%.

Що відомо

  • Протягом 25 жовтня COVID-19 підтвердили у 1 015 жителів Донеччини та у 550 жителів Луганщини. Від ускладнень. викликаних вірусом на Донеччині померли 41 людина, на Луганщині — 30.
  • За даними МОЗ, в Україні вже близько 30% дорослого населення зробили щеплення проти COVID-19.
  • З 21 жовтня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні​​ оновилися правила міжрегіональних перевезень. Зокрема пасажирам під час поїздок у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки потрібно пред'являти COVID-сертифікати або негативний тест на коронавірус.
  • У Національній академії наук України прогнозують, що у період з 20 до 26 жовтня середня кількість нових випадків захворювання на COVID-19 на добу становитиме від 18 тисяч до майже 21 тисячі на добу.
  • Список пунктів щеплень та центрів масової вакцинації

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок