Названо райони Києва з найбруднішим повітрям

Названо райони Києва з найбруднішим повітрям

Названо райони Києва з найбруднішим повітрям

Концентрація деяких шкідливих речовин у кілька разів перевищена в низці районів Києва, особливо, — в центральних.

"За даними стаціонарних постів спостережень Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 25 лютого по 2 березня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій", — йдеться в повідомленні обсерваторії.

Згідно з ним, завислих речовин — у 1,1-1,2 рази більше на Бессарабській площі та проспекті Перемоги; діоксиду сірки — у 2,1-2,5 рази на проспекті Перемоги, вулиці Олександра Довженка, площах Деміївській, Перемоги, Бессарабській, Оболонському проспекті, вулиці Інженера Бородіна; у 1,2-2,0 рази — на усіх інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, 37, біля метеомайданчика обсерваторії.

Також норма діоксиду азоту у 3,1-4,0 рази перевища допустиму норму на вулиці Каунаській, проспекті Перемоги, площах Бессарабській, Перемоги, Деміївській;  у 2,0-2,9 рази — на усіх інших постах міста, крім проспекту Науки, де перевищень не спостерігалось.

Формальдегіду виявилося у 2,0-2,1 рази більше на Бессарабській та Деміївській площах; у 1,0-1,9 рази — на усіх інших постах міста.

Усього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії, де проводились щоденні  спостереження за забрудненням атмосферного повітря міста, з 25 лютого по 2 березня 2020 року було проаналізовано 1639 проб повітря.

Порівняно з попереднім тижнем рівень забруднення атмосферного повітря за всіма домішками дещо знизився.  

Враховуючи прогнози Укргідрометцентру, найближчими днями метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у атмосфері. 

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди