На Івано-Франківщині 11,7% перевірених закладів порушують карантинні обмеження

На Івано-Франківщині 11,7% перевірених закладів порушують карантинні обмеження

На Івано-Франківщині 11,7% перевірених закладів порушують карантинні обмеження
Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині впродовж минулого тижня (18-24 жовтня) інспектори Держпродспоживслужби в області зафіксували 151 порушення карантинних обмежень. Загалом фахівці перевірили 1 289 закладів, магазинів та ринків, повідомляють на сторінці Facebook установи.

Проводили моніторинг 19 робочих груп, у які входили працівники Держпродспоживслужби та представники 11 територіальних громад. За результатами перевірки інспектори склали на порушників 100 протокол та 73 пропозицій.

Впродовж тижня учасники моніторингових груп перевірили 227 закладів громадського харчування. У них виявили 23 порушення (10%). На порушників склали 11 протоколів і 15 пропозицій.

З перевірених 567 продовольчих магазинів інспектори зареєстрували 93 порушення (16%). Винесли 62 протоколи та 44 пропозиції.

У 301 магазині промтоварів під час моніторингу виявили 23 порушення (8%), виписали 18 протоколів і дев'ять пропозицій.

На агропродовольчих ринках відбулося 29 перевірок. Працівники Держпродспоживслужби зафіксували шість порушень (21%), склали шість протоколів та одну пропозицію.

У 32 ліцеях та гімназіях області, які перевіряли, учасники моніторингових груп порушень не зареєстрували. Не зафіксували порушень й у 21 перевіреному дитячому садку.

Також інспектори Держпродспоживслужби з представниками територіальних громад промоніторили 112 перукарень, салони краси, спортзали та фітнес-клуби. Під час перевірки виявили шість порушень (5%), винесли три протоколи та чотири пропозиції.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок