За тиждень поліція склала 224 протоколи під час перевірок громадського транспорту в Запоріжжі

За тиждень поліція склала 224 протоколи під час перевірок громадського транспорту в Запоріжжі

За тиждень поліція склала 224 протоколи під час перевірок громадського транспорту в Запоріжжі
Фото: Суспільне Запоріжжя

224 адміністративні протоколи та постанови склали патрульні поліцейські під час перевірок громадського транспорту Запоріжжя протягом першого тижня в “червоній" зоні епідемічної небезпеки.

Про це Суспільному повідомив старший інспектор ГУ Патрульної поліції у Запорізькій області Ілля Горипавловський.

З 25 жовтня перевірки продовжилися. Зокрема, інспектори патрульної поліції працювали на вулиці Рельєфній, що у Дніпровському районі Запоріжжя. З 7-ої до 9-ої ранку перевіряли дотримання водіями та пасажирами карантинних вимог: перевезення за кількістю сидячих місць у салоні та наявність засобів індивідуального захисту.

Читайте також: Посилення карантину на Запоріжжі: в Енергодарі зупинили громадський транспорт

Під час перевірки порушень не виявили, сказав Ілля Горипавловський: "Люди виконують вимоги, передбачені Постановою Кабінету міністрів України. Перевищення норми, передбаченої технічними вимогами перевезення пасажирів, не виявлено. Сума санкцій становить від 170-до 255 гривень".

224 адміністративні протоколи та постанови. Результати рейду громадського транспорту Запоріжжя
Ілля Горипавловський. Суспільне Запоріжжя

"Якщо кількість пасажирів у салоні буде понад норми, передбаченої технічним паспортом транспортного засобу, то складається адміністративний протокол, і цю справу буде розглядати вже суд", — додає Ілля Горипавловський.

З 18 жовтня у громадському транспорті Запоріжжя тривають щоденні перевірки щодо дотримання карантинних вимог. З 7:00 до 9:00 та з 16:00 до 18:00 патрульні поліцейські працюють у посиленому режимі — до роботи основних груп долучають додаткові 4-5, зазначив старший інспектор.

Що відомо

  • 21 жовтня співробітники поліції та Укртрансбезпеки перевіряли дотримання водіями громадського транспорту карантинних норм, санітарний та технічний стан автобусів, тролейбусів і маршрутних таксі перед виїздом з автопарку.
  • З 18 жовтня патрульні поліцейські Запоріжжя розпочали перевірки дотримання карантинних вимог у громадському транспорті. Разом з правоохоронцями у рейди виходять співробітники Укртрансбезпеки, міського управління транспорту та зв’язку і Держпродспоживслужби.
  • У зв'язку з тим, що Запоріжжя та область перейшли до "червоної" зони, право на безплатний проїзд у міському транспорті загального користування (авто- та електротранспорт) мають пільгові категорії, розділені на дві групи.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок