Неймара прикривали поліцейськими щитами під час матчу проти "Марселя" у чемпіонаті Франції: відео AP

Що трапилося у грі "Марсель" - ПСЖ.

Дербі "Марселя" та ПСЖ є одним із класичних у чемпіонаті Франції. Часто воно супроводжується активною підтримкою вболівальників та яскравими подіями в матчі.

У сезоні 2020/21 матч ПСЖ та "Марселя" у першому колі закінчився мінімальною перемогою гостей з рахунком 0:1 та п'ятьма червоними картками. Після цього команди зіграли ще два поєдинки (перемогли парижани), і ось зустрілися між собою уперше в новому сезоні.

На відміну від попередніх поєдинків, "Марсель" та ПСЖ зіграли між собою внічию. Проте цього разу найбільшу активність мали вболівальники господарів поля.

Що сталося?

Ще перед матчем вболівальники "Марселя" планували влаштувати акцію, закидавши поле фальшивими банкнотами із зображеннями форварда ПСЖ Ліонеля Мессі. Таким чином фани хотіли виступити проти катарських власників паризького клубу.

Під час матчу не було помітно, чи втілили цю акцію вболівальники "Марселя". Однак замість банкнот фани господарів поля активно кидали пляшки.

Найбільше всього дісталося бразильцеві Неймару. Виконуючі кутові біля секторів із вболівальниками "Марселя", його постійно обкидували пляшками, через що футболіста доводилося "захищати" поліцейськими щитами під час виконання стандартів.

У другому таймі ситуація повторювалася. А на поле в один момент навіть вибіг уболівальник, що побажав сфотографуватися із Ліонелем Мессі.

МессіAP

Що ще відбулося у матчі "Марсель" - ПСЖ?

• 14-а хвилина: незарахований автогол гравця "Марселя" Луана Переса після прострілу Неймара: бразилець у момент передачі Анхеля Ді Марії перебував у офсайді.
  • 21-а хвилина: незарахований гол форварда "Марселя" Аркадіуша Міліка через офсайд.
  • 57-а хвилина: вилучення захисника ПСЖ Ашрафа Хакімі за порушення правил проти півзахисника "Марселя" Дженгіза Ундера.

• ПСЖ вдруге втратив очки у чемпіонаті Франції - перед цим команда Маурісіо Почеттіно програла 0:2 "Ренну" в дев'ятому турі.
  • Паризька команда продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Франції - 28 очок після 11 турів і перевага над найближчим переслідувачем "Лансом" у сім очок. "Марсель" йде четвертим з 18 очками та однією грою в запасі.
  • Безгольова серія форварда ПСЖ Ліонеля Мессі у чемпіонаті Франції після матчу з "Марселем" складає чотири матчі.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів