Харківський "Металіст" уперше програв у Першій лізі України з моменту відродження ФК "Металіст"

Лідер Першої ліги поступився "Агробізнесу".

Лідер Першої ліги України "Металіст" програв перший матч у чемпіонаті з моменту відродження влітку 2020-го. Відбулося це в поєдинку 14-го туру Першої ліги проти "Агробізнеса".

"Металіст" без поразок пройшов чемпіонат у Другій лізі України в сезоні 2020/21, набравши 53 очки (17 перемог та 2 нічиї) у 19 матчах чемпіонату, завдяки чому вийшов у Першу лігу. Там команді також вдалося утримувати переможну серію: у 13 поєдинках харків'яни набрали 35 очок.

Переможна серія "Металіста" у чемпіонатах України складала 34 матчі. Проте продовжити її у грі з "Агробізнесом" не вдалося.

Що сталося?

Суперником "Металіста" у 14-му турі став "Агробізнес". Команда із Волочиська набрала лише дев'ять очок у стартових 13 поєдинках і йшла у зоні вильоту на 15-му місці.

"Агробізнес" першим відкрив рахунок у матчі: на 5-й хвилині Руслан Черненко прибрав захисника "Металіста" та пробив повз голкіпера харків'ян. Проте на 11-й хвилині гості зрівняли рахунок: після подачі з кутового з другої спроби ворота "Агробізнеса" вразив Олександр Мисюк.

Господарям поля вдалося знову вийти уперед на 24-й хвилині: простріл того-таки Черненка замкнув Ігор Бойчук. У першому таймі більше голів глядачі не побачили.

Після перерви харків'яни додали тиску на ворота "Агробізнеса". Проте хоча б зрівняти рахунок "Металісту" не вдалося - 2:1.

Загалом це друга поразка "Металіста" з моменту відродження. У першому поєдинку, який харків'яни провели у Кубку України сезону 2020/21, "Металіст" ще під назвою "Метал" поступився з рахунком 1:3 "ВПК-Агро". Більше матчів харків'яни не програвали.

Статистика "Металіста" з моменту відродження: 35 перемог - 4 нічиїх - 2 поразки.

• Після підйому з Другої ліги у Першу харківський клуб змінив назву з "Метал" на "Металіст". Президентом клубу є Олександр Ярославський.
  • Попри поразку, "Металіст" продовжує очолювати турнірну таблицю Першої ліги з 35 очками. Перевага над найближчим переслідувачем "Кривбасом" складає сім очок.
  • Харків'яни продовжують виступи в Кубку України. В 1/8 фіналу суперником "Металіста" став "Колос", матч відбудеться 28 жовтня.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів