Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021: фіналістка відмовилася від участі

Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021: фіналістка відмовилася від участі

Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021: фіналістка відмовилася від участі

Фіналістка Національного відбору на Дитяче Євробачення-2021 Анжеліна Макфарлейн (RREALINA) відмовилася від участі у конкурсі в офіційному зверненні її матері Наталії Макфарлейн.

Макфарлейн звернулася з проханням про припинення участі доньки через непорозуміння з автором пісні "Angel of light". Співачці не вдалося отримати згоду автора пісні на її використання у фіналі Нацвідбору та на міжнародному конкурсі, відповідно до правил Європейської мовної спілки.

Відповідно до звернення матері учасниці Оргкомітет національного відбору на Дитяче Євробачення-2021 ухвалив рішення про скасування участі Анжеліни Макфарлейн 23 жовтня, згідно до п.5.13 Положення про національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2021.

Суспільний мовник висловлює подяку за неодноразову участь Анжеліни у національних відборах Дитячого Євробачення та бажає успіху у подальшій співочій кар’єрі. Також запрошує у майбутньому спробувати свої сили у Пісенному конкурсі Євробачення.

Нагадаємо, у неділю, 24 жовтня, о 17:00 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже фінал Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення, що відбудеться  у форматі прямого ефіру з використанням відеозаписів виконання учасниками наживо однієї своєї оригінальної пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні. Відповідне рішення було ухвалене через стрімке погіршення епідеміологічної ситуації в Україні.

Ведучими Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021 будуть Віктор Дяченко і співачка, представниця України на Дитячому Євробаченні-2018 Даріна Красновецька. Переможця нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 визначать за результатами голосування журі та онлайн-голосування глядачів. відбору на Дитяче Євробачення-2021 Анжеліна Макфарлейн (RREALINA) відмовилася від участі у конкурсі в офіційному зверненні її матері Наталії Макфарлейн.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант