Футбольний клуб "Прикарпаття" вдома обіграв "Альянс" із Сумщини

Футбольний клуб з Івано-Франківська "Прикарпаття" з рахунком 3:1 переміг команду "Альянс" з Липової Долини (Сумська область). Матч зіграли 23 жовтня в Івано-Франківську на стадіоні "Рух".

Гру провели у межах 15 туру чемпіонату Першої ліги України. Франківці відкрили рахунок на 17 хвилині матчу. Перший гол забив Іван Сондей. На 34 хвилині матчу Роман Барчук подвоїв рахунок.

У другому таймі знову відзначився Роман Барчук — 3:0. На 65 хвилин Костянтину Ярошенку вдалося забити м'яч у ворота "Прикарпаття". Гра завершилася із рахунком 3:1.

Наступний матч "Прикарпаття" зіграє 30 жовтня в Івано-Франківську проти "Ужгорода".

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!