Жіноча збірна України з футзалу виграла другий матч поспіль у відборі на Євро-2022

. АФУ

Українки вийшли на перше місце в групі.

Жіноча збірна України з футзалу провела свій другий матч у відборі на чемпіонат Європи-2022.

Усі ігри в групі 3, де змагаються українки, приймає Боско-Арена у Львові. Так, у першій зустрічі "синьо-жовті" здобули непросту перемогу над Чехією з мінімальною перевагою (5:4), а тепер розгромили команду Бельгії.

Уже в першому таймі українки лідирували з рахунком 3:0. Зокрема, дублем відзначилась Юлія Форсюк, ще один м'яч забила Анна Сидоренко. Після перерви українська збірна зуміла ще більше розвинути свій успіх. Так, у воротах Бельгії опинилось ще чотири м'ячі. Натомість "синьо-жовті" не пропустили жодного у відповідь.

Завдяки цій перемозі Україна вийшла на перше проміжне місце у групі 3. Українки мають однакову кількість очок із фінками, однак випереджають суперниць показником різниці голів.

До слова, саме з Фінляндією Україні залишилось провести останній матч у рамках цього раунду відбору на континентальну першість.

Євро-2022. Кваліфікація (основний раунд). Група 3. Другий тур

• Україна - Бельгія - 7:0

Голи: Форсюк, 7, 16; Сидоренко, 18; Шульга, 26; Кліпаченко, 33; Дубицька, 34, 36.